Facebook   Facebook

novinky

27. 3. 2019
30. 1. 2019
24. 1. 2019
18. 12. 2018

Kde nás najdete


TGS nástroje-stroje-technologické služby spol. s r.o.
 
Sídlo: U Habrovky 247/11, 140 00 Praha 4
Provozovna: Plzeňská 610, 338 05 Mýto
IČO: 64833500, DIČ: CZ64833500
Spisová značka: C107588 vedená u Městského soudu 
v Praze
Den zápisu: 26. dubna 1996
 
tel.: +420 296 826 441
tel. nástroje: +420 371 751 830
fax: +420 371 751 570
tel. Slovensko: +421 2 2025 5010
email: tgs@tgs.cz
 

TGS obráběcí stroje s.r.o.
 
Sídlo: 338 01 Holoubkov 79
Provozovna: Plzeňská 610, 338 05 Mýto
IČO: 04261828, DIČ: CZ04261828
Spisová značka: C31456 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 371 751 833
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz
 
 

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM OBRÁBĚNÍ s.r.o.
 
Sídlo: 338 01 Holoubkov 79
Provozovna: Plzeňská 610, 338 05 Mýto
IČO: 04261780, DIČ: CZ04261780
Spisová značka: C31455 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 376 901 059
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz
 

PROTOTYPOVÁ VÝROBA s.r.o.
 
Sídlo: 338 01 Holoubkov 79
Provozovna: Plzeňská 610, 338 05 Mýto
IČO: 04261844, DIČ: CZ04261844
Spisová značka: C31457 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 371 901 998
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz

Obchodní úsek

 

Obchodní reprezentanti pro Severní, Jižní a Západní Čechy

     
Praha Jaroslav Zelenka +420 724 444 019 jaroslav.zelenka@tgs.cz
Soběslav František Aujezdecký  +420 724 444 016 frantisek.aujezdecky@tgs.cz
Plzeň Petr Šampalík +420 724 444 017 petr.sampalik@tgs.cz
Spálené Poříčí Zdeněk Balek +420 724 444 015 zdenek.balek@tgs.cz
Česká Kamenice Karel Šusta +420 724 444 018 karel.susta@tgs.cz
Jablonec nad Nisou Pavel Hrnčíř +420 724 444 038 pavel.hrncir@tgs.cz
Jablonec nad Jizerou Ondřej Čech +420 724 444 014 ondrej.cech@tgs.cz
Kladno Jan Havlík +420 724 444 065 jan.havlik@tgs.cz
Plzeň Aleš Král +420 724 444 060 ales.kral@tgs.cz
Varnsdorf Kamil Borovička +420 724 444 011 kamil.borovicka@tgs.cz
Manažer prodeje klíčovým zákazníkům Václav Simbartl  +420 724 444 069 vaclav.simbartl@tgs.cz
Regionální manažer Ing. Ondřej Charouzek +420 724 444 024 ondrej.charouzek@tgs.cz
       
Obchodní reprezentanti pro Východní Čechy a Vysočinu  
Jihlava Miloš Prchal +420 724 444 027 milos.prchal@tgs.cz
Pelhřimov Jan Beran +420 724 444 026 jan.beran@tgs.cz
Hradec Králové Václav Petr +420 724 444 029 vaclav.petr@tgs.cz
Pelhřimov Jakub Mareš +420 724 444 028 jakub.mares@tgs.cz
Velké Meziříčí Jaroslav Konečný +420 724 444 068 jaroslav.konecny@tgs.cz
Žďár nad Sázavou Jan Hrdý +420 724 444 064 jan.hrdy@tgs.cz
Brno Matěj Jiroušek +420 724 444 030 matej.jirouse@tgs.cz
Regionální manažer Tomáš Pospíšil  +420 724 444 031 tomas.pospisil@tgs.cz
       
Obchodní reprezentanti pro Moravu a Slezsko  
Písek u Jablunkova Lenka Byrtusová +420 724 444 037 lenka.byrtusova@tgs.cz
Zlín Miroslav Vacula +420 724 444 021 miroslav.vacula@tgs.cz
Uherské Hradiště Michal Mejzlík +420 724 444 025 michal.mejzlik@tgs.cz
Brno Jiří Kokeš +420 724 444 023 jiri.kokes@tgs.cz
Šumperk Richard Ušela +420 724 444 020 richard.usela@tgs.cz
Manažer prodeje klíčovým zákazníkům Lubomír Dočekal +420 724 444 033 lubomir.docekal@tgs.cz
Regionální manažer Ing. Miroslav Skalický +420 724 444 008 miroslav.skalicky@tgs.cz
       
Obchodní reprezentanti pro Slovensko  
Ružomberok Ing. Pavol Fajta  +421 911 727 009 pavol.fajta@tgs.cz
Manažer prodeje klíčovým zákazníkům Ing. Milan Krajči +421 911 727 004 milan.krajci@tgs.cz
       
Interní prodej  
  DiS. Maria Mogildea +420 725 635 510 maria.mogildea@tgs.cz
  Barbora Tomková +420 725 635 512 barbora.tomkova@tgs.cz
       
Podpora obchodního úseku  
  Lucie Janíková +420 724 444 063 lucie.janikova@tgs.cz
  Leandro De Jesus +420 724 444 005 leandro.de.jesus@tgs.cz
       
Obchodní ředitel  
  Jaroslav Král +420 724 444 007 jaroslav.kral@tgs.cz

Technický úsek

 
Řízení zakázek  
Příjem servisních požadavků, náhradní díly Bc. Ivana Vacurová +420 724 444 057 ivana.vacurova@tgs.cz
Instalace, velké opravy strojů Martin Kalčík +420 724 444 052 martin.kalcik@tgs.cz
Příjem požadavků na školení, měření, výrobu Jana Málková +420 724 444 053 jana.malkova@tgs.cz
       
Aplikační technici    
  Pavel Neruda +420 724 444 032 pavel.neruda@tgs.cz
  Jiří Hloušek +420 725 635 551 jiri.hlousek@tgs.cz
  Vladimír Manďák +420 724 444 047 vladimir.mandak@tgs.cz
Vedoucí aplikačních techniků Luboš Masopust +420 724 444 059 lubos.masopust@tgs.cz
       
Servisní technici    
  Michal Ortinský +420 376 901 059 michal.ortinsky@tgs.cz
  Dušan Bukvic +420 376 901 059 dusan.bukvic@tgs.cz
  Hynek Bukvic +420 376 901 059 hynek.bukvic@tgs.cz
  Michal Kasík +420 376 901 059 michal.kasik@tgs.cz
  Ing. Martin Štochl +420 376 901 059 martin.stochl@tgs.cz
  Libor Fichna +420 376 901 059 libor.fichna@tgs.cz
  Martin Žák +420 376 901 059 martin.zak@tgs.cz
  Libor Abraham +420 376 901 059 libor.abraham@tgs.cz
  Tomáš Zdvořák +420 376 901 059 tomas.zdvorak@tgs.cz
  Jakub Lakatoš +420 376 901 059 jakub.lakatos@tgs.cz
Technik/Zámečník Petr Kadlec +420 376 901 059 petr.kadlec@tgs.cz
Zástupce vedoucího servisních techniků Jaroslav Honsa +420 376 901 059 jaroslav.honsa@tgs.cz
Vedoucí servisních techniků Richard Pelc +420 376 901 059 richard.pelc@tgs.cz
       

Konstruktéři

 
  Ing. Konstantin Ryba +420 725 635 557 konstantin.ryba@tgs.cz
  Jan Bejček +420 725 635 558 jan.bejcek@tgs.cz
Softwarový inženýr Ing. Martin Řáha +420 725 635 559 martin.raha@tgs.cz
Vedoucí konstruktérů Ing. Jan Kořínek +420 725 635 552 jan.korinek@tgs.cz
       
Výroba    
  Lukáš Soukup +420 371 901 998 lukas.soukup@tgs.cz
  Libor Palek +420 371 901 998 libor.palek@tgs.cz
  Rudolf Kotva +420 371 901 998 rudolf.kotva@tgs.cz
  Petr Rada +420 371 901 998 petr.rada@tgs.cz
  Filip Herold +420 371 901 998 filip.herold@tgs.cz
  Pavel Petrovaj +420 371 901 998 pavel.petrovaj@tgs.cz
  Henco Havenga +420 371 901 998 henco.havenga@tgs.cz
Metrologie Martin Kratochvíl +420 725 635 554 martin.kratochvil@tgs.cz
Technická příprava výroby Jan Chrž +420 725 635 530 jan.chrz@tgs.cz
Vedoucí výroby Josef Urban +420 724 444 049 josef.urban@tgs.cz
       
Produktový manažer  
  Mgr. Michaela Randýsková +420 724 444 051 michaela.randyskova@tgs.cz
  Bc. Jaroslav Novák +420 725 635 520 jaroslav.novak@tgs.cz
  Ivan Kučera +420 724 444 077 ivan.kucera@tgs.cz
  Michal Tománek +420 724 444 074 michal.tomanek@tgs.cz
       
Technický ředitel  
  Ing. David Václav +420 724 444 048 david.vaclav@tgs.cz

Finanční úsek

     

Logistika a distribuce

 
  Jitka Nováková +420 724 444 072 jitka.novakova@tgs.cz
  Ivana Benešová Ovsíková +420 724 444 070 ivana.benesova@tgs.cz
  Simona Andoniadisová +420 724 444 085 simona.andoniadisova@tgs.cz
  Mgr. Pavla Hlinovská +420 725 635 562 pavla.hlinovska@tgs.cz
  Marta Simlerová +420 725 635 561 marta.simlerova@tgs.cz
  Mgr. Gabriela Berglová +420 724 444 087 gabriela.berglova@tgs.cz
  Bc. Simona Kopová +420 725 635 563 simona.kopova@tgs.cz
  Zuzana Brezáni +420 724 444 006 zuzana.brezani@tgs.cz
Sklad Jana Vaněčková +420 724 444 075 jana.vaneckova@tgs.cz
Sklad Radka Šilpochová +420 725 635 569 radka.silpochova@tgs.cz
Podpora logistiky Libuše Rouleová +420 724 444 091 libuse.rouleova@tgs.cz
Obsluha výdejního automatu Jaroslav Semela +420 724 444 034 jaroslav.semela@tgs.cz
Vedoucí logistiky a distribuce František Bušek +420 724 444 088 frantisek.busek@tgs.cz
       

Vedoucí nákupu

 
  Pavel Horálek +420 724 444 050 pavel.horalek@tgs.cz
       
Koordinátorka finanční a interní správy    
  Marie Honsová +420 724 444 082 marie.honsova@tgs.cz
  Dagmar Taušová +420 724 444 084 dagmar.tausova@tgs.cz
       
Controlling  
  Ing. Václav Kořán +420 724 444 003 vaclav.koran@tgs.cz
       

Finanční ředitel/prokurista

 
  Ing. Adam Szabó +420 724 444 081 adam.szabo@tgs.cz

Personální úsek

 

Specialistka HR

 
  Michaela Petříková +420 724 444 083 michaela.petrikova@tgs.cz
  Bc. Veronika Kynčlová +420 725 635 568 veronika.kynclova@tgs.cz
       
Personální ředitel  
  Bc. Martin Čermák +420 724 444 035 martin.cermak@tgs.cz

Vedení společnosti

 

Asistenka ředitele

 
  Radka Hodinová +420 724 444 002 radka.hodinova@tgs.cz
   

Ředitel

 
  Mgr. Pavel Diviš +420 371 751 830 pavel.divis@tgs.cz

 

  • TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.
  • Provozovna: 338 01 Holoubkov č.79
  • IČO: 64833500
  • DIČ: CZ64833500
  • tel.: +420 371 751 830
  • email: tgs@tgs.cz

O společnosti

Produkty a služby

Zaměstnání

Kontakt

Facebook e-mail