Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

foto k textu 01-1
Novinky

CUBEBOX - Robotizace tou snažší cestou

04. 01. 2023

Možnosti robotizace jsou... ano, široké. Zároveň téměř nikdy hladce aplikovatelné. Nebo že by přeci jen ano?

Jednu možnost bych měli. Standardizovanou verzi robotické buňky, která automaticky zakládá a vykládá dílce. Což ve výsledku vede ke zvýšení produktivity a efektivity výroby. Koukněte jak jí to jde. Je levná, rychle k dodání, rychle ji lze nainstalovat, snadno ovládat. Lze ji uzpůsobit individuálním potřebám každé aplikace. S tím pomůžeme my!

Vyřešíme upínání ke stroji, komunikaci robota a stroje, bezpečnostní prvky dle potřeb, uzpůsobení zásuvek (rastrů pro dílce), griperů na robotu, programu atd. atd.

Nehodila by se i do vašeho provozu? Ukažte nám, jak to děláte, my zhodnotíme, jestli je jeho výroba pro automatizaci vhodná a navrhneme řešení.

Nebo ještě nezávazněji? Přijeďte se přesvědčit do našeho showroomu, kde máme ukázkovou buňku CubeBox Blues DR (12kg) připojenou k soustruhu SMEC SL2500BSY. Spolu s tím pořádáme i semináře. Již 4 proběhly a setkaly se s velkou odezvou. Další připravujeme. Stačí se přihlásit, Gábina Berglová s vámi dohodne konkrétní termín. Stavte se a podívejte se sami, jak to funguje.

Chtěli byste pracovat společně s námi?

Posouvat hranice ve strojírenství i svoje vlastní?

Prohlédnout volná pracovní místa
katalog Katalog Objednat Servis
Login