Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Služby

Technické profese pod jednou střechou

Prototypová výroba

V prototypové výrobě testujeme vlastní produkty v reálných podmínkách, chceme znát jejich technickou podstatu. Navíc připravujeme prototypy, vzorky dílců, otestujeme navržené technologie, ověříme výrobní časy v reálném provozu.

Více informací
Prototypová výroba

Automatizace

Automatizaci chceme sladit s technologií obrábění, pouze tím dosáhneme kýžené efektivity. Automatizace pro nás neznamená pouze robota, umíme to i s paletizací nebo automatickým upínáním.

Více informací
Automatizace

Měření Dílů

Měření jako služba nebo také jako součást procesu předání technologií, ověřovací série či vzorků právě pro Vás. Skvěle vybavenou metrologií proháníme také naše vlastní výrobky, jako např. tělesa fréz.

Více informací
Měření Dílů

Měření strojů

Měření je součástí našich garančních prohlídek, výsledný protokol napoví, v jaké kondici je stroj. Pokud by výsledek nebyl uspokojivý, provedeme seřízení stroje nebo softwarovou kompenzaci.

Více informací
Měření strojů

Konstrukce a přípravky

Začátkem všeho je konstrukční návrh, zhmotnění myšlenky alespoň v 3D prostředí. Věříme, že s naší pomocí v podobě upínacích přípravků či automatizace dosáhnete vyšší efektivity ve výrobním procesu.

Více informací
Konstrukce a přípravky

Tool-Management

Výdejní automaty budou skvělým pomocníkem při správě nástrojů, přinesou úsporu nákladů, přehled o spotřebě, dostatečnou zásobu nástrojového vybavení pro Vaši výrobu. Společně s balíčkem doprovodných služeb získáte navíc i pravidelné doplňování, servis a inventarizaci.

Více informací
Tool-Management

od myšlenky
k řešení

Vytváříme technologická řešení od společné konzultace zadání až po finální výsledek. Sestavujeme konkrétní myšlenku od návrhu, výroby upínacích přípravků, zpracování technologie obrábění až po vlastní odladění výroby dílů v reálném procesu.

od myšlenky k řešení

automatizace

automatizace
a efektivita

Jak zdokonalit výrobní proces s co nejmenším zásahem lidské ruky, nejen pro sériovou výrobu? Ať už se jedná o robotizované pracoviště, přípravky, automatické upínání či paletizaci, jsme připraveni sestavit elegantní a účelné technické řešení. Víme, že bez propočtu efektivity a vizualizace pracoviště se neobejdeme.

katalog Katalog Objednat Servis
Login