Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Oddělení metrologie, které je nedílnou součástí Prototypové výroby, garantuje  výstupní kvalitu s využitím nutného vybavení a technicky správných postupů. Vždy se  snažíme diskusí nad výstupní přesností začít a odrazit požadavky v samotném výrobním procesu.
 

3D měřící centrum 
ZEISS ACURA II

Vysoce přesný výkonný měřící stroj, tuhý  a přesto lehký portál stroje disponuje  dynamikou a tepelnou stabilitou. Díky CNC řízení je vhodný i pro opakované měření  či série.

Rozsah měření X, Y, Z: 1200x2400x1000 mm
Chyba měření: 1,2 + L/350 μm
Certifikace: ISO 10360

3d merici centrum

absolute arm

Měřící rameno  
ROMER ABSOLUTE ARM

Mobilní 3D měření sondou a laserové  skenování v jednom. Kloubová konstrukce nemá konkurenci z hlediska snadnosti pohybu a snadnosti měření, přitom při zachování vysoké přesnosti. Skenování  využitelné pro reverse engineering či  porovnání obrobku vůči CAM modelu.

Rozsah měření: 0-2500 mm
Chyba měření: ± 0,026 mm
Certifikace: ASME B 89.4.22, VDI/VDE 2617-9

Výškoměr MAHR
DIGIMAR

Jednoduché, rychlé, přesto přesné měření bez nutnosti použití softwaru či počítače.

Rozsah měření: 0-1000 mm
Chyba měření: 1,8+l/600 μm
Certifikace: ASME B 89.4.22

vyskomer

Nechte se inspirovat realizovanými projekty

Lorem ipsum dolor sit amet.

Přejít na case study

img03

Prototypová výroba

V prototypové výrobě testujeme vlastní produkty v reálných podmínkách, chceme znát jejich technickou podstatu. Navíc připravujeme prototypy, vzorky dílců, otestujeme navržené technologie, ověříme výrobní časy v reálném provozu.

Více informací
Prototypová výroba

Automatizace

Automatizaci chceme sladit s technologií obrábění, pouze tím dosáhneme kýžené efektivity. Automatizace pro nás neznamená pouze robota, umíme to i s paletizací nebo automatickým upínáním.

Více informací
Automatizace

Měření Dílů

Měření jako služba nebo také jako součást procesu předání technologií, ověřovací série či vzorků právě pro Vás. Skvěle vybavenou metrologií proháníme také naše vlastní výrobky, jako např. tělesa fréz.

Více informací
Měření Dílů

Servis

Kromě běžného záručního či pozáručního servisu se rádi postaráme o Váš strojový park preventivně a nebo zajistíme generální opravu. V Mýtě si držíme sklad náhradních dílů, vyrážíme k Vám z této základny nebo také z míst na Moravě.

Více informací
Servis
Všechny služby

Zaujala vás naše nabídka nebo potřebujete více informací?
Napište nám!

katalog Katalog Objednat Servis
Login