Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

AXILE Logo CMYK
AXILE je jednou ze značek taiwanské firmy Buffalo Machinery (založena 1979), tato prémiová značka  sebou přinesla ma evropský trh vysoce produktivní stroje založené na vysokorychlostních a 5osých technologiích za konkurenceschopné ceny.
Belotti corporate rgb
Italská rodinná s firma s tradicí od roku 1979, která se specializuje na 3osá a 5 osá centra pro ořez a obrábění kompozitních materiálů, lehkých slitin a plastů.
LOGO-BIGLIA+COLORE
Italská rodinná firma založená v roce 1958 je producentem výkonných a spolehlivých horizontálních soustruhů.
correa
Španělská původně rodinná firma založená v roce 1947, výrobce tuhých a výkonných horizontek s posuvným stolem a portálů.
hartford logo
Tchajwanská firma, která se specializuje se na výrobu CNC obráběcích a portálových center, byla založena v roce 1965. Patří k nejvýznačnějším výrobcům a vývozcům Tchajwanu, disponuje vlastním řídícím systémem Hartrol.
IBARMIA-logo
Baskitská rodinná firma z roku 1953, která se specializuje na výrobu horizontkek s posuvným stojanem s širokým doplňovým příslušenstvín.
Kitamura
Japonská rodinná firma s celosvětovým přesahem, založená  v roce 1933, která si zakládá na mechanické přesnosti a tuhosti v kombinaci s moderními prvky ovládání.
2022-10-31-14 39 56-(1)
Jihokorejská společnost SMEC byla v roce 1988 založena jako divize obráběcích strojů firmy Samsung Heavy Industries, Ltd.Je výrobcem CNC obráběcích center, vertikálních a horizontálních soustruhů.
katalog Katalog Objednat Servis
Login